| MCRgurl a întrebat:

Voi ce melodii mai ascultati, sau ce filme asteptati sa apara in acest an? funda la ceele mai tari

6 răspunsuri:
| strawberry03 a răspuns:

Melodii, melodii. Eu iubesc meodia lui Daniel Bedingfield-If you`re not the one. E minunataa!:-x si ador versurile. Imi place si I will always love you a cantaretei care a murit, Withney Houston si multe cantece de-a lui MJ, de obicei cele mai lente. Le ador (You are not alone, Heal the world, Whatever happens etc.) Cat despre filme, nu pot sa zic ca astept multe sa apara, in afara de Breaking dawn 2...imi plac filemele lu Johnny Depp sau ale lui Jim Carey:X...dar preferatele mele raman comediile romantice (Cum sa scapi de un tip in 10 zile, Craciun in catuse, Mereu la roima intalnire, Scrisori catre Julieta, Yes Man etc). oo, da.si la melodii imi mai place mult si Cristina Aguilera-Hurt.

| dienuta1990 a răspuns:

Eu sincer ascult muzica veche dar ascult si muzica mai noua si iti recomand melodia lui holograf ce se numeste nu mai e timp.Eu cu filmele nu prea le am dar pot sa-ti recomand niste filme pe care merita sa le vezi:Titanic,August Rush,Ostrov,Sunetul muzicii,Felix si Otilia,Scrisori catre Julieta, Romeo si Julieta, Ho Ho Ho iar cea mai fascinanta serie de filme ramane Harry Potter.

| biosh97 a răspuns:

Buna! Eu ascult Papa Roach(daca nu se vede rolling on the floor ), Green Day, Qween, Scorpions, AC/DC, Taylor Swift, Avril Lavigne, etc. Astept de foarte mult timp filmul The Hunger Games, care va aparea in America de 23 martie anul acesta. Cauta trailerul pe youtube. Merita vazut!

| nicky10 a răspuns:

Melodiile clasice, alea vechi. abba, boney M etc. colombo

| melikeferdinand a răspuns:

Mie imi plac animatiile, asa ca abia astept sa apara filmele de desene animate Madagascar 3, Ice Age Continental Drift, Brave, Frankenweenie si Hotel Transylvania. In ce priveste muzica, de vreo saptamana incoace ascult in bucla inceputul melodiei remix a lui Pink de la Under Pressure a formatiei Queen, mai ales ca imi plac melodiile cu Freddy si ca acest remix face parte si din coloana sonora a altui desen animat preferat si la fel de nou "Happy Feet 2" cu pinguinii happy Ce zici, imi dai fundita?