| MeDyw0w a întrebat:

Voi ce o sa faceti in vara asta? love struck

5 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

O să merg la plajăă în fiecare zi

| herbalist a răspuns:

O sa merg la mare si cand nu o sa fiu acolo o sa ma duc la strand si o sa beau multa bere rece iar noaptea in club la distractie

| stefanutza27 a răspuns:

In fiecare zi (si noapte) o sa merg in oras cu prietenii. La terase, prin cluburi, la stranduri, petreceri. Vara ata o sa fie cea mai nebuna (bieninteles pana anul viitor cand o s-o fac si mai crazy). Distractie totala! La asta se refera vara, nu la a sta in casa si a citi nu stiu ce carti ale unor autori pe care nici macar nu stim sa le pronuntam numele.

| coliflor a răspuns:

Uite eu vara asta merg in Romania in vacanta, super.tu¿

| Mary_5158 a răspuns:

Plec in muntii paradisului.Italia.e minunat acolo