| VALCUANDREI1994 a întrebat:

Ce o sa faceti la vara?

Răspuns Câştigător
| sopranaCadaverica a răspuns:

Vreau sa vizitez Drobeta Turnu Severin, Sibiu, Iasi, Bacau - oraselul lui Bacovia, sa merg si in Muntii Macinului, Muntii Cozia unde sunt peisaje superbe, Muntii Cernei, sa vad catunele uitate si sa mananc branza de la tarani big grin, apoi la Lacul Vulturilor si de ce nu, in sfarsit, la mare in Vama.

| Adry05 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Oo, hai la Drobeta, te asteptam laughing)

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma duc la manastire sa ma rog pentru voi toti care pacatuiti la mare amin, eu nu ma gandesc asa departe nu stiu poate in plec in norvergia la agatat blonde

| VALCUANDREI1994 explică (pentru RAY):

Du-te breeee Stergoi 2 laughing)))

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Https://www.youtube.com/watch?v=I3sKIV6KugA nu vi si tu cu mine? agatam ceva impreuna,doar nu crezi ca eu toata ziua o sa ma rog, vizitez manastiri, castele, ce mai e pe acolo, ardealul e mare man, ardealul inima romaniei

| VALCUANDREI1994 explică (pentru RAY):

Bai as veni pana in ardeal da crede-ma ca e departe. Io sunt acum in Iasi si pana ajung in aredeal fac 3 copii cu 4 mame.

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Curvar esti ma ))))))))) moldovencele sunt frumoase

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bani!
Vara a cam venit...

| SilentRain a răspuns:

Ma duc la constanta

| LPCTSTR a răspuns:

Si ce vrei sa obtii prin aceasta intrebare?
Timp pierdut?

| CleanHeart a răspuns:

Plec la mare.

| Lostlyric a răspuns:

Am cazut rau pe ganduri si, dupa ce m-am lovit, mi-am dat seama ca am un singur potential plan pentru vara: as vrea sa vizitez Iasul pentru a doua oara si, de data asta, sa fiu langa un durduliu simpatic care sa-mi arate toate atractiile turistice si mai putin turistice; un suflet mediu spre maricel care, de cele mai multe ori vorbeste cu ecoul lui si care este dispus sa-mi ofere o cafea si o conversatie modesta. Dar nu stiu daca planul meu suna bine, s-ar putea ca acea persoana sa roseasca si sa se ascunda printre clatite.

| Chubby2104 a răspuns (pentru Lostlyric):

Să vizitezi Iasul? Te aștept cu mare drag și te scot la o clătită și eu, dar ai grijă să nu te îngrași! Două porții sunt cam mult

| Lostlyric a răspuns (pentru Chubby2104):

Ospitalieri moldovenii - exact cum imi aminteam! Dar s-ar putea sa avem probleme vizavi de numarul clatitelor. Mai ales ca ma pregateam de pe acum sa fac loc macar pentru trei. Trei si jumatate. Patru. laughing Glumeam, erau de fapt 5 in fantezia mea ascunsa. Cu Finetti si un porc. Porc tras in unt de arahide.

| Chubby2104 a răspuns (pentru Lostlyric):

Ai să te saturi și cu una. Nu sunt un moldovean prea bogat (recunosc), dar poate discuția o să îti ia gândul de la acele clătite și nu o să observi (așa sper).

| Lostlyric a răspuns (pentru Chubby2104):

...Si asa s-a dus fantezia mea pe apa Bahluiului...
Dar apoi ai precizat ca nu esti bogat/a decat in discutii si asta m-a linistit de pe acum. Merita riscul!

| mihaihai a răspuns (pentru Chubby2104):

Adevaraaaatttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Australia. Am locuri rezervate la hoteluri. Urmeaza sa imi rezerv si bilet pentru avion. Merg la canguri. In SUA am fost. Acum Australia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca, munca, munca.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Arbeit macht frei

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nein. Este pe ££££

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare nunta vei face daca muncesti asa din greu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma faci sa rosesc.

| PumpkinDoll a răspuns:

Ce fac si iarna si toamna si primavara

| Victoria18 a răspuns:

Merg la mare.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! As vrea sa ma angajez undeva, desi cred ca o sa ajung sa fac tot lucrurile pe care le fac acum: sa pierd vremea pe internet.

| Logann a răspuns:

Ce fac si cand vreau sa trec peste o despartire.

| Elyiela a răspuns:

Pai... eu as vrea sa lucrez si sa fac bani de facultate si de asemenea as vrea sa mă duc pana la Focşani?

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Plec sa vizitez Venetia si Dublin

| mihaihai a răspuns:

Merg in vaam veche

| Craciun_Jessy_2000 a răspuns:

O sa merg la strand!?