| Valiku a întrebat:

Voi ce parere aveti despre telefonul LG-T300 Cookie?

5 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Pe langa alte nemultumiri din "interior", urasc designe-ul la un pret asemenator ti-as recomanda, daca chiar vrei touch screen LG GS290 Cookie Fresh e mult mai dragut si are si cateva imbunatatiri fata de T300, succes!winkingtongue

| IoanaBogdana a răspuns:

Ca toate telefoanele LG mie imi place. are marimea ideala si e foarte dragut. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am telefonul acesta si ma multumesc cu el

| geo1200 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nu prea imi placebig grin

| Ela_6996 a răspuns:

Eu stiu ca de obicei telefoanele LG se strica repede, dar daca locuiesti intr-un oras mare si te poti duce mai repede sa-l repari, poate e OK