| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce utilizati ca mesagerie dintre Windows Live MSN&Hotmail, Yahoo mail&messenger, Gmail&Gtalk, Aim&Aol?

14 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Pentru chat Yahoo Messenger, si pentru mail GMail.

| FucktheSystem a răspuns:

Yahoo!

| Broadband a răspuns:

Yahoo mai& messenger
tongue

| biuuu a răspuns:

Yahoo mail&messenger

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Eu am pus aceasta intrebare ca sa vad ce se foloseste mai des la noi in Romania.

| KarmaChameleon a răspuns:

Yahoo Mail&Messenger

| Freshh a răspuns:

Yahoo Messenger, cateodata Meebo cand nu's acasa.nu ma complic cu celelalte.

| Alexurukay a răspuns:

Yahoo. mail

| Ada_2475 a răspuns:

Yahoo mail&messenger ti l-as recomanda deoarece este simplu de utilizat daca vrei te invat eu cu el doar sa imi trimiti mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yahoo mail&messenger si mai utilizex si gmail.

| DemonAlex a răspuns:

Yahoo messenger este cel mai utilizat, ti-l recomand deoarece este si usor de utilizat.

| vibeee97_2114 a răspuns:

Yahoo Mail and Messengerwinking

| BetterTheDark a răspuns:

Aia pe care o folosesc majoritatea amicilor.