| νєησм a întrebat:

Voi credeti in magie?

Răspuns Câştigător
| Violent a răspuns:

De la inceput nu credeam in stele in chestii de astea mondene dar cu timpul m-am convins ca exista magie.

13 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

da oarecum...
magia lui Dumnezeu...

happy big grin

| thealchemist a răspuns:

Da

| PredatoR a răspuns:

Nu exista asa ceva, sunt trucuri acelea care le vezi la televizortongue

| annakarenina a răspuns:

Prin magie sentimente adevarate, speranta, putere, dragoste...

| Octaviana_9832 a răspuns:

Daa...sunt prima care crede... raised eyebrows.

| AndraAlexaLove a răspuns:

Nu

| angelo200 a răspuns:

Nu cred sunt doar niste trucuri

| Teddy_6960 a răspuns:

Da dar cea mai multa magie este iluzionism deci nu te lua dupa orikine daca imi dai funda iti trimit prin massenger faza okeywinking deci scrie pe net Paharul si titirezul o sa vezi unul dintre trukuri doar akela este cu magie o sa mai punbig grin

| hh4ever a răspuns:

Da, in mama omida laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista si nu va exista niciodata asa ceva. Sunt doar trucaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu laughing nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.este posibil sa existe dar sigur nu este un lucru bun.si mi se pare straniu sincer big grin! funda smug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:-s