| Norocknolife a întrebat:

Hei. Voi credeti in magie?happy. Dar in deja vu?happy.

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

De ce nu ...tot e posibil...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spun specialiștii aici, www.elystar.ro
Pa, pa.

| Picasso a răspuns:

Hmmm exista cate un sambure de adevar in fiecare, altfel nu am sti de ele? Ceva ce nu stim, indeajuns!

| Dumnezău a răspuns:

1.Da
2.Da,pentru ca am simtit senzatia de sute de ori.Visez in anumite nopti banalitati ce se petrec peste cateva luni, deci ma pot considera maestru al deja-vu-urilor.laughingPace!

| Angelofdarkness862 a răspuns:

In magie nu cred. Eu practic magia de 2 ani si tot ce fac sunt niste trucuri. Dar in deja vu cred deoarece am senzatia asta mai mereu

| thealchemist a răspuns:

Da, in amindoua.

| Dσℓℓу a răspuns:

Cred in deja vu. despre magie nu stiu prea multe=]]

| Norocknolife explică:

Mersii:*

| RapperuL_7603 a răspuns:

In magie putin... In deja vu cred, mi se intampla cateo data sa am senzatia de Deja vu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu.
2. Da, normal. Am simtit Deja Vu-uri de multe ori. Se spune ca doar cei bolnavi de epilepsie au, insa mi se pare o prostie. E o reactie cat se poate de normala...

| Crash0 a răspuns:

Nu are nici o treaba una cu altahappy