| anonim_4396 a întrebat:

Voi stiti sa fi scris Emil Garleanu poezii? Eu stiu ca nu... Daca da imi spuneti si mie ce poezii?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, a scris, chiar a debutat cu o poezie. Daca o sa cauti pe internet cu "poezii de emil garleanu" o sa gasesti mai multe. Succes si numai bine!

| BLG a răspuns:

Nici eu nu stiu

stiu doar ca a scris cartea "din lumea celor care nu cuvanta"big grinbig grin

| Gaby_8950 a răspuns:

Vara de emil garleanu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. poezii despre gandacei, cocosei gainuse, si alte necuvantatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mdaaa... a scris poezii.chiar forte multe... da` nu stiu prea multe nici eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taci ba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caprioara-de emil garleanu