| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Voi va uitati la nunta printului william cu catherine?

11 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Cand e?

| BOOBZen a răspuns:

Da
e traznet

| BOOBZen a răspuns:

Bai jimmyvnasss,asta nu e o nunta a doi tipi,William e printul Britaniei si aceasta nunta normal ca e importanta,dupa cum cred eu e ca aceasta nunta face parte acum din istorie,ma rog acum pentru noi e istorie de cateva ore, ideea e ca e foarte important si nu e o nunta oarecare, este a printului si printesei Britaniei

| oana1238105 a răspuns:

Nu cred.

app. tu te uiti?

| AmandytaErhan a răspuns:

Da e super! as fi vrut sa fiu acolo...(sad)

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu
pentru ca sunt la scoala laughing

| elizabeth a răspuns:

Nu!

| CrowUp a răspuns:

Da e super, amandoi frumosi, numai ca as vrea sa fiu eu willbig grinlaughing

| jimmyvnasss a răspuns:

NU! Mie mi se pare o imensa protie. NU avem nici-o treaba cu nunta a 2 indivizi. Aici e Romania, hiene, probleme si saracie in proportii uriase, ma doare la basca de nunta celor 2.

| jimmyvnasss a răspuns:

Pentru mine sunt 2 straini. Cu ce e importanta pentru noi? In fine, as putea sa vorbim mult despre acest subiect, eu mi-am spus parerea. Numai bine