| queeny a întrebat:

Voi va uitati la tv? Ce emisiuni urmariti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miami ink, L. A. ink, jon and kate + 8, toddlers and tiaras etc.(astea sunt de pe discovery travel and living si sunt foarte bune)

de pe canalele romanesti urmaresc in gura presei, rai da' buni, agentul v.i.pe., conferinta de presa...

dar in majoritatea timpului ma uit la desene animate laughing mai exact pe boomerang, la desenele pe care le dadeau candva pe cartoon network.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cap si Pajura este emisiunea pe care am urmarit-o cu cea mai mare admiratie mereu.

| Bishop a răspuns:

Normal. Cronica carcotasiilor, Miami ink si L. A. ink

| User a răspuns:

Carcotasii.adica mai degraba bebeluseledroolingrolling on the floor, fotbal, politicalaughing. cam asteabig grin

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Shourile de pe canalele de stiri. Urmaresc Antena 3, Realitatea si un canal de desene animate.

| Iustina17 a răspuns:

Romania te iubesc, Dansez pentru tine, Cronica carcotasilor.

| adinaciosescu a răspuns:

Rai da buni, agentul vip

| oana23madrid a răspuns:

Cronica carcotasilor, dansez pentru tine, si multe altele

| κίllą a răspuns:

Next, date my mom, double shot at love, L. A. ink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general documentare pe discovery, muzica pe posturile de muzica si amazing race. In rest, mai stau la stiri uneori si poate un film, desi se reiau la infinit vechiturile. Prefer savad filmele pe calc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general deschid televizorul pentru un meci de foltbal(atunci cand nu sunt pe stadion) sau comentariile sportive...