| Spongeebob a întrebat:

Voi ce emisiuni urmariti, cand si despre ce sunt?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Toate documentarele interesante de pe NatGeo, gen alea despre Hitler, creştinism şi alte religii etc., care rulează în general între 16:00 şi 22:00.
Sayonara!

3 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Numai gen Discovery. Nici un program romanesc, exceptie daca este un anume film. Ma dispera reclamele dese, proaste si lungi. Si aceleasi.

| DiamondEyes a răspuns:

Top Gear-Discovery Channel smug

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

"Vrei sa fi milionar?" - de luni pana joi pana la data de 23 decembrie 2011 (atunci se incheie). Sunt puse niste intrebari la care trebuie sa raspunzi pentru castigarea unor sume de bani.big grin Funda?