| a4andrei a întrebat:

Voua ce filme va plac? Care este cel mai tare film vizionat? Apropo...genul meu de film preferat este comedia. Al vostru care este?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Comediile imi plac si mie. What happens in Vegas e preferatul meuhee hee

8 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Imi plac comediile, horror-urile (cu prietenii, ca nahhee hee ) si filmele gen Twilight, The Lord Of The Rings, Harry Potter, Underworld... etc.

happy

| M.madallina a răspuns:

Horror, comedie, drama

| BiiBiis a răspuns:

Tot comedia imi place si mie sau actiunea. Ultimul film care l-am vizionat a fost Tomb Raider 1 si 2. F. tare filmul (parerea mea). big grin

| mirella25 a răspuns:

Comedie, thriller, sf, aventura, etc.

| Andreeagen a răspuns:

Si mie imi palc filmele... stai sa imi amintesc unu.This Christmast
P. S sa stii ca am cautat dupa filmua sta ...chair merita vazut aa e si Chris Brown pe acolo:d
Si e comedie. Vizionare placuta!

| dorina02 a răspuns:

Filme tari sunt multe, daca vrei uita-te la " you don't mess with the zohan " sau cauta pe youtube. Comediile si filmele politiste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele preferate :cu Sandra Bullock, Twilight saga, Piratii din Caraibe, multe...nu am un gen anume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

piratii din caraibe (toate serile), filme de actiune cu arnold, van dame, john rambo; if only si mai sunt. deci imi plac filmele :de actiune, ceva comedie, romanice, etc,.,.,.,

Întrebări recente