| Tini21 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat pentru adolescenti sau ce film credeti ca merita vazut? Care v-a placut voua cel mai mult? Vreau maxim 2 filme sa imi alegeti.Nu conteaza genul asa mult, dar preferabil ar fi fantastic..gen cu vrajitoare, etc.Sau aventura, filme cu viitorul.Accept si horror, dar nu d-ala de la care sa nu mai pot dormi in noaptea asta. Start! Cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Last Keepers (2013),Beautiful Creatures (2013)

| Tini21 explică (pentru faramatania):

Despre ce este vorba in the last keepers?

| faramatania a răspuns (pentru Tini21):

Despre o fată, elevă de liceu, care se îndrăgostește de un coleg și descoperă că are puteri de vrăjitoare (familia ei păstra niște secrete vechi pe care ea începe să le afle când îsi descoperă acele puteri). Seamănă puțin filmul cu:The Mortal Instruments: City Of Bones (2013)

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lone Survivor
Tears of Sun
Wrong Turn (seria)
The Hills Have eyes 1, 2
The Rundown
Dar ti-e iti recomand :
The Rundown
Journey 2
The Martian
Wild
Jumper
Push
The Maze Runner 1, 2.