| BugsBunny_8643 a întrebat:

Voua nu vi se pare ca Serban Huidu se poarta cam ciudat dupa lovitura?

Răspuns Câştigător
| DrumuriFictive a răspuns:

In primul rand Serban Huidu nu e complet vindecat.Se citeste durerea pe figura lui, se forteaza enorm sa filmeze pentru emisiune.happyOmul care a fost nu prea o sa mai fie.

9 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Ba da, mi se pare normal.In urma unui asemenea accident probabil a ramas cu sechele si va dura o vreme pana ce isi va reveni...sa spervam ca va redeveni cel care a fost!

| seby005 a răspuns:

Sal, Da se poarta ciudat, dar speram sa isi revina pa

| trustbogdan a răspuns:

Sanatos sa fie.

| Damasc a răspuns:

Ba da,acea lovitura l-a cam nenorocit saracu, nu mai este la fel de activ cum obisnuia sa fie, acest lucru este destul de vizibil si cred ca va ramane cu sechele toata viata.Pacat,este un om extraordinar.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Deahh...zice "glume" fara sens

| costin1306 a răspuns:

Din cate am inteles eu de la cateva cunostinte care au luat contact cu el se pare ca problema e doar de exprimare nu si de gandire, face foarte multa recuperare si merge destul de bine. Patania lui a fost foarte grava si e ceva gen miracol ca e atat de bine. Intamplarea lui m-a facut putin mai atent cu viata mea, intr o clipita poti pierde totul, tu sau ceilalti.

| antimulte a răspuns:

Ciudat, inainte era ciudat, acum pare direct retardat, de ce crezi ca nu mai face parte din emisiune cum era inainte si a intrat Oana in locul lui?
Pacat de el, era bun la ceea ce facea si mai era si oltean ca mine :d

| roby23 a răspuns:

Ba da, eu ascult dimneata kiss fm si au emisiune. plus ca vorbeste cam ciudat, mai greu.se simte ceva la vocea lui. funda?

| cosmiinandreii a răspuns:

Da,se poarta cam ciudat.Dar iti dai si u seama dupa accdentul pe care la avut a fost foarte greu.Mai avea putin si "batea palma cu moartea"