| Albert022 a întrebat:

Cea mai buna parere despre accidentul lui Serban Huidu.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu trebuia sa mai conduca ceva timp.Nu era complet vindecat dupa accidentul de anul trecut, mai ales din punct de vedere al reflexelor.S-a si vazut ieri ca nu a putut aprecia distanta la o depasire si a intrat pe contrasens.Va fi punctul culminant al carierei lui in sens negativ ma refer; va fi greu sa mai fie la cronica sa amuze telespectatorii in conditiile in care a omorat 3 oameni nevinovati.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cat de idiot sa fie cineva incat sa aiba o parere buna despre un astfel de accident? Au murit trei oameni a caror unica vina a fost ca au "indraznit" sa mearga pe aceeasi sosea, in acelasi timp, cu un inconstient.

| Skylerx a răspuns:

A fost cu totul el de vina, sarmanele persoane care au murit (au fost 3, azi dimineata a murit si cea dea 3-a)! Merita intre 8-10 ani de puscarie, totusi nu mi se pare corect...Carcotasii n-o sa mai fie crying crying crying

| AlleSeniorita a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, mi-e mila si de el pentru ca imi dau seama k e distrus total si cu siguranta nu a facut`o intentionat, dar mi-e mila si de familiile acelor decedati...sincer eucred ca Serban ar merita o pedeapsa, sper sa nu scapee!happy

| OvyBluRay a răspuns:

Oarba dupa el de rasist din partea mea sa-i dea 20 de ani hotul dracu face discriminari face mistouri de toti n-am ce sa mai zic 20 de ani scrie pe fruntea lui ( JILAVA =>20 ANI)