| xander17 a întrebat:

Ce stiti despre accidentul lui Serban Huidu?

3 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Cel de la schi sau cel de masina?

| MarianAsh a răspuns:

"Huidu a încercat să evite nişte copii aflaţi pe pârtie, a pierdut controlul schiurilor şi s-a lovit de un copac. În urma impactului, Şerban Huidu a suferit un traumatism cranio-cerebral şi a fost dus urgent cu elicopterul la spitalul universitar din Innsbruck. Medicii i-au indus starea de comă, pentru a-i putea acorda îngrijirile medicale necesare."
Acum e bine sănătos.

| OvyBluRay a răspuns:

Oarba dupa el de rasist din partea mea sa-i dea 20 de ani hotul dracu face discriminari face mistouri de toti n-am ce sa mai zic 20 de ani scrie pe fruntea lui ( JILAVA =>20 ANI)