| alex6630 a întrebat:

Mi se pare mie sau Serban Huidu a ramas cu cateva ``probleme`` dupa accident?

Răspuns Câştigător
| Chiuaua a răspuns:

Da si mie mi se pare acest lucru,totusi a fost f puternic lovit la cap, se spune ca daca nu ar fi avut casca ar fi murit deci sigur a ramas el cu ceva probleme.se vede dupa felul in care se comporta mia nou, e retras si vorbeste ciudata, se comporta ciudat nu mai e acelasi serban... pacat.sad

1 răspuns:
| ZuzZzulina a răspuns:

Nu, nu ti se pare, o fi acum bine dar ceva tot are, se vede ca nu mai e asa cum era... sad

Întrebări recente