| anonim_4396 a întrebat:

Voua va merg codurile secrete la jurnalul secret so hannah montana? Mie imi spune ca nu s-a gasit nici o pagina care sa se deschida cu acel cod.Va rog dati-mi si mie codurile secrete corecte!

68 răspunsuri:
| Onetwthree a răspuns:

Mai bine jurnal cu chowder rolling on the floor [sau cum se scrie] decat cu hannah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La numarul unu codul este miley
la numarul doi este lilly
si la numarul trei este jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai intai trebuie sa cumperi revista sicand iti apare acolo sa deschizi jurnalul parola ii niblets apoi codul de la primul nr. ii miley de la al doilea ii lilly si al treilea ii jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1miley 2lilly 5rockstar 3jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc! Mi-am cumparat nr. 1 si 3, dar cand bag codurile secrete(spuse de voi si care sunt scrise si in revista)nu imi merge, spune ca e parola invalida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie cand am scris codurile imi zi ce ca nu a gasit nici o pagina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codurile sunt mai jos. dar codul din numarul 4 sau 6?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 1 miley la 2 lilly la 3 jackson la 5 rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu-mi mers codurile si am revistele pana la nr 3. voi cum faceti cu codurile? plz...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 4? care este?straight faceva rog. daca stiti contactati'ma sooperblonda5@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley
lilly
superstars

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu si codul de la nr 4 este:cocoaloco...stiu codul ca mi-am cumparat revista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija sa nu incurci parola cu codurile! ca nu merge asa! cat despre coduri, le spun mai sus ceilalti(pe aia cu rockstar nu o stiam, ca nu a aparut revista la mine)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara revistele daca vrei codurile corecte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiti ceva va spun eu la 4 este cocalaco este cea mai tare pag

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ati reusit sa descarcati paginile, va rog sa imi ziceti si mie cum, ca habar nu am.Contactati-ma la analupu19.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley, lilly jackson, cocoalato, rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie cum se face tot acest lucru cu so hannah montana sa ma contactati pe clawsandlove.plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parola este niblets.codurile secrete:1.miley; 2.lilly; 3. jackson; 4.cocoaloco 5.rockstar 6.doggies 7.rockin.Dar va rog spuneti-mi care este codul secret din numarul 8. Va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Download-ati din nou Jurnalul Secret "So Hannah Montana" si poate va merge. Oricum in el se scrie foarte greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am scris parola niblets iar cand a trebuit sa scriu codul secret am scris miley si nu a mers spunea ca nu s. a gasit nicio pagina pentru cod...asa zice si in revista ca astea-s parola si codul si nu merge... ce se intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niblets cod miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara scrii parola niblets, apoi dai pe "send "si scrii sus in dreptunghi unde e semnul. Bagi codul din ce nr. vrei si dai pe semn, dupa care completezi pagina si dai pe salvare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da super tare codurile:1.miley 2.lilly, 3. jackson, 4.cocoaloco, 5.rockstar, 6.doggies, 7.rockin, 8.money atat stiu imi zice cine care e codu de la nr 9 si 10? plsss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codurile sunt; miley, lilly, jackson, cocoaloco, doggies, rockin, money, scrummy.sunt 9 coduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parola nr 10 este sunshine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imi zice si mie codul la nr 11 si12 plzzz