| Deyutzica a întrebat:

Voua va plac melodiile lui Nini cum ar fi: Te amo mas, Que sabes de mi?, Eso no se hace, 4.3.2.1 si multe alte melodii.Sa fiu sincera mie imi plac.As vrea sa aflu parerea voastra.Ms!

Răspuns Câştigător
| crisy_9816 a răspuns:

Daaaa mult de tooot mai ales eso no se hace ee prea belea

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Da,sunt foarte frumoase.Cand le ascult imi place sa imi imaginez lucruriwinking

| dedekool a răspuns:

Da>big grin

| stefanutza a răspuns:

Sunt super dragute melodiile imi place no te importa o ascult si pe youtube auzi mie chiar imi plac melodiile lui nini dar imi plac funditele mult de tot pot sa primesc una

| AlexDF a răspuns:

Da

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Daaaaaaaaaa, sunt super tari sper sa-ti placa, fundita?

| Bunny_8478 a răspuns:

Mie imi place mult nini.si melodiile.
tu stii cum se termina?
eu stiu
funda?

| Ioana_9973 a răspuns:

Bai eu una m-am uitat doar de cateva ori la nini...si chiar mi s-au parut dragute melodiile ...deci mie imi plac! big grinsi stii ce imi mai place? Sa primesc funditzee deci te rog imi dai o fundita( nu de alta dar am raspuns prima si cu sinceritate) Te pup!

| larisa_6072 a răspuns:

Mie nu imi plac ma enerveaza

| Larry12 a răspuns:

Mie imi place mult Nini, nu pierd nici un episod!
Melodia care imi place cel mai mult este ''No te importa''! ee super e lenta si imi place