| lucigabi a întrebat:

Vreau 10 statusuri scurte cu tema "fete rebele"! fara injuraturi sau alte chestii de genu! funda cele mai bune! mersi

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

1. Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.

2.Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

3.Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

4. Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.

5.Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.

6.Boys likes blondes but they loves brunettes.

7. I can die or live, I choose to live, to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!

8.Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!

9.They want my treasures so they get their pleasures from my photos.

10.Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.