| deeutza_1277 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru fete rebele. Dau funditabatting eyelasheskiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good girls do bad thinks

his lips are like wine and i want to get drunk

why not?!

fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor ele

fetele rele obtin ce vor, fetele bune nu pierd nimic

ultimele doua "statusuri" sunt titluri ale unor carti

FiTe, geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Gura miK

1. Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.

2.Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

3.Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

4. Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.

5.Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.

6.Boys likes blondes but they loves brunettes.

7. I can die or live, I choose to live, to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!

8.Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!

9.They want my treasures so they get their pleasures from my photos.

10.Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.

11.Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

12. Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…

13.Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata. DND

14. Daca c****le ar fi fosforescente…atunci Craiova ar fi Las Vegas…

15. Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie

16.Nu vreau rutina, vreau petrecere cretina

17. I started out with nothing…and I still have the most of all.

18.The darkness loves me, cause i’m the dark – i’m the darkness – i love linkin parca

19. Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

20.do not disturb, love in progress……

22. Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND

23. A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.

24. Don’t abuse the BUZZ!

25. Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

cauta pe site asta:D.

| XoOxXo a răspuns:

1. Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
2.Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
3.Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.
4. Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.
5.Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.
6.Boys likes blondes but they loves brunettes.
7. I can die or live, I choose to live, to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!
8.Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!
9.They want my treasures so they get their pleasures from my photos.
10.Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
11.Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
12. Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…
13.Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata. DND
14. Daca curvele ar fi fosforescente…atunci Craiova ar fi Las Vegas…
15. Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie
16.Nu vreau rutina, vreau petrecere cretina
17. I started out with nothing…and I still have the most of all.
18.The darkness loves me, cause i’m the dark – i’m the darkness – i love linkin parca
19. Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
20.do not disturb, love in progress……
22. Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND
23. A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.
24. Don’t abuse the BUZZ!
25. Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!

# Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
# Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul
# Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
# Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
# Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
# Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut. sa-mi tsina de urat.
# I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!
# Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
# Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
# Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
# După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
# Let me feel it, i wanna touch your skin. let me kiss it, i wanna taste the sin
# Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!

* Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC

* Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?

fundita?batting eyelashesbatting eyelashes

| ingerash_1981 a răspuns:

FeTele 0o inviDiazã.
da’ n-o inTereSeazãã`
nici una nu îi c0menTeazã
are chiar tot ce c0nteazã

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine…. si ai sa vezzi ca ai sa te feresti de mine

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelo tu te-ai dat la SEFA LOR.

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersul ei de scena Te baga in dilema. Vorbeste ca O profesoara cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

Tu ai ridicat riscu`. eu am ridicat discu`! Cantecul s`a oprit. Ssshhtt! inchide`ti pliscul

SuNt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA…. Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy spun Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
FiTe, geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte!

҉`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `
♥ ` Båaitu ` meu ` ●. Înju®i ` Få®å ®øst ` talk to the hand `. Înju®`o :] ` F®aiecare ` :* pe Måta ` talk to the hand `. Cå ea ` :] cu tatåt`o` smug → Te`o fåcut ` asa p®øst ` :*
♥`Imi vine să râd,:] am impresia că esti`smug †âмpi†`talk to the hand!`Ce mortii †ăi `smug`†i-am ƒăcu†`te-am CUCERIT?=love struck"` să nu dormi linis†i†?:]]` :╳
║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`love struck. ηu`s ai¢i`talk to the hand! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`smug `♥Că pσ†e ea`smug aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c autøмat!`smug
Stiu cå vrei`smug, daя nu pяea pσ†i.`talk to the hand. Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe`smug. exisтå una pli¢тisтiтå de El`!`talk to the hand :╳
fite, gesturi si tupeu
ai vrea uh talentu` meu

fetele bune ajung in rai iar fetele rele unde vor ele

Sunt fata cu still aparte smug
Si va dau claSsa l toOate phbbbbt
ma iubiti cu mare fOk :X
PE Zana voastra Qu nOrOC day dreaming

funda?big grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana
am talent si arat bine mor baieti dupa mine sunt fetita talentata de fufe invidiata si de tarfe copiata ochi mei te baga-n boala ca ca al fufelor un zambet ca o cioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce funditza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.

| Allessa a răspuns:

1. Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate...
2. Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine . dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…
1. Alfabetul incepe cu litera a, numaratoarea cu 1, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine.
4. Inima mea e rupta in doua - jumatate din ea e inca la tine , dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna
5.Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc
6.Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput
7.Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
8.Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.
9.Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…de amar
10.Orice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
11.Dute la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tsine La Tine
12.Brunetahappy. ochi Caprui hee heeFura IniMa Oriqui
14.Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

15. 691747intrebari 3727701raspunsuri 166792utilizatori 15minute timp mediu de raspuns 99% din intrebari au primit raspuns micsoreaza boxul
Logat ca Allessa0 puncte (0 in ultimele 7 zile)Vizualizare profilEditare date logareEditare profilMesaje Intrebarile meleRaspunsurile meleIntrebari favoritePrieteni NotificariLogout
TPU.ro blog

Sprijina familia unui copil cu Sindrom Down (2011-03-16)
micşorează boxul
Categorii161247 intrebari (1205 noi) Adolescenti 5703 intrebari (33 noi) Afaceri & Financiar 5630 intrebari (24 noi) Arta si Cultura 4461 intrebari (18 noi) Auto & Moto 28842 intrebari (188 noi) Beauty & Fashion 6987 intrebari (32 noi) Cariera 2829 intrebari (15 noi) Casa & Gradina 21 intrebari (0 noi) Cauze nobile 791 intrebari (20 noi) Comics 84461 intrebari (374 noi) Conversatii 61337 intrebari (369 noi) Dragoste si Sex 20741 intrebari (56 noi) Educatie si Cultura Generala 9779 intrebari (30 noi) Familie & Relatii 14773 intrebari (204 noi) Filme & Seriale 368 intrebari (16 noi) Filesharing/linksharing 9431 intrebari (29 noi) Gastronomie 12815 intrebari (55 noi) Hobbies & Pets 25183 intrebari (146 noi) Informatii Utilitare 10880 intrebari (563 noi) Jocuri PC/online 4894 intrebari (10 noi) Legislatie, Politic & Social 49685 intrebari (265 noi) Muzica 27278 intrebari (106 noi) Sanatate 6798 intrebari (38 noi) Shopping 870 intrebari (54 noi) Sport 6637 intrebari (43 noi) Stiinta si Filosofie 44919 intrebari (219 noi) Tehnologie 66731 intrebari (303 noi) Timp liber 13604 intrebari (111 noi) Trivia/Amuzante 800 intrebari (42 noi) Totul despre TPU 2899 intrebari (5 noi) Turism 795 intrebari (1 nouă) Voluntariat/ Ecologie micşorează boxul
Ultimele RaspunsuriRonnix - Salut! JessicaRabbit - Nu e nicio faza. E pur si simplu ceva de amuzament,... →true☺theo•♥ - Corectie 155 ; ) cucaracia - P mine ma keama alex. imi plac mult animalele. numai... Catalin - Spatarul drept si spatele drept Ce au facut prietenii tai pe TPU.romicşorează boxul
Blogul tău poate ajutaDownload widgetRetete culinare la Gustos.roPeste 40000 de retete culinareArticole despre gastronomieRetete de PasteRetete GustoaseIti recomandamTopul blogosferei @ Zelist.roRevista blogurilor @ Ubix.roConcursuri, prieteni, distractie @ Heyo.roGhid turistic, destinatii de vacanta @ Plimbarescu.roJocuri Jocuri OnlineMonitorizare social mediaTRAFIC
16 Apr 450.340AFISARI
137.357VIZITE
112.613V. UNICI
Categorii > Adolescenti
(23 Ianuarie 2011 ) Karyna intreaba:
Hy Tpu! Aveti si voi niste statusuri de mess pentru fete brunete? Fundita!
Ai un raspuns pentru Karyna?
Ai un raspuns pentru Karyna? Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam.Ce nota dai intrebarii? Selecteaza 10987654321
2 răspunsuri: | RSS raspunsuri Larisa a răspuns:
raspuns alesOrice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
Dute la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tsine La Tine

Bruneta . ochi Caprui .Fura IniMa Oriqui

Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
Ordonare:ordine cronologica
|relevanta (23 Ianuarie 2011 15:46 ) Kraxxx a răspuns:
Nu stiu daca ii cea ce cauti Dar iti zic cateva care imi plac miie

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra !

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti,ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort !

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa sti ce te astepta :X
16. 691747intrebari 3727701raspunsuri 166792utilizatori 15minute timp mediu de raspuns 99% din intrebari au primit raspuns micsoreaza boxul
Logat ca Allessa0 puncte (0 in ultimele 7 zile)Vizualizare profilEditare date logareEditare profilMesaje Intrebarile meleRaspunsurile meleIntrebari favoritePrieteni NotificariLogout
TPU.ro blog

Sprijina familia unui copil cu Sindrom Down (2011-03-16)
micşorează boxul
Categorii161247 intrebari (1205 noi) Adolescenti 5703 intrebari (33 noi) Afaceri & Financiar 5630 intrebari (24 noi) Arta si Cultura 4461 intrebari (18 noi) Auto & Moto 28842 intrebari (188 noi) Beauty & Fashion 6987 intrebari (32 noi) Cariera 2829 intrebari (15 noi) Casa & Gradina 21 intrebari (0 noi) Cauze nobile 791 intrebari (20 noi) Comics 84461 intrebari (374 noi) Conversatii 61337 intrebari (369 noi) Dragoste si Sex 20741 intrebari (56 noi) Educatie si Cultura Generala 9779 intrebari (30 noi) Familie & Relatii 14773 intrebari (204 noi) Filme & Seriale 368 intrebari (16 noi) Filesharing/linksharing 9431 intrebari (29 noi) Gastronomie 12815 intrebari (55 noi) Hobbies & Pets 25183 intrebari (146 noi) Informatii Utilitare 10880 intrebari (563 noi) Jocuri PC/online 4894 intrebari (10 noi) Legislatie, Politic & Social 49685 intrebari (265 noi) Muzica 27278 intrebari (106 noi) Sanatate 6798 intrebari (38 noi) Shopping 870 intrebari (54 noi) Sport 6637 intrebari (43 noi) Stiinta si Filosofie 44919 intrebari (219 noi) Tehnologie 66731 intrebari (303 noi) Timp liber 13604 intrebari (111 noi) Trivia/Amuzante 800 intrebari (42 noi) Totul despre TPU 2899 intrebari (5 noi) Turism 795 intrebari (1 nouă) Voluntariat/ Ecologie micşorează boxul
Ultimele RaspunsuriRonnix - Salut! JessicaRabbit - Nu e nicio faza. E pur si simplu ceva de amuzament,... →true☺theo•♥ - Corectie 155 ; ) cucaracia - P mine ma keama alex. imi plac mult animalele. numai... Catalin - Spatarul drept si spatele drept Ce au facut prietenii tai pe TPU.romicşorează boxul
Blogul tău poate ajutaDownload widgetRetete culinare la Gustos.roPeste 40000 de retete culinareArticole despre gastronomieRetete de PasteRetete GustoaseIti recomandamTopul blogosferei @ Zelist.roRevista blogurilor @ Ubix.roConcursuri, prieteni, distractie @ Heyo.roGhid turistic, destinatii de vacanta @ Plimbarescu.roJocuri Jocuri OnlineMonitorizare social mediaTRAFIC
16 Apr 450.340AFISARI
137.357VIZITE
112.613V. UNICI
Categorii > Adolescenti
(23 Ianuarie 2011 ) Karyna intreaba:
Hy Tpu! Aveti si voi niste statusuri de mess pentru fete brunete? Fundita!
Ai un raspuns pentru Karyna?
Ai un raspuns pentru Karyna? Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam.Ce nota dai intrebarii? Selecteaza 10987654321
2 răspunsuri: | RSS raspunsuri Larisa a răspuns:
raspuns alesOrice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
Dute la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tsine La Tine

Bruneta . ochi Caprui .Fura IniMa Oriqui

Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
Ordonare:ordine cronologica
|relevanta (23 Ianuarie 2011 15:46 ) Kraxxx a răspuns:
Nu stiu daca ii cea ce cauti Dar iti zic cateva care imi plac miie

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra !

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti,ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort !

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa sti ce te astepta :X

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna
17. 691747intrebari 3727701raspunsuri 166792utilizatori 15minute timp mediu de raspuns 99% din intrebari au primit raspuns micsoreaza boxul
Logat ca Allessa0 puncte (0 in ultimele 7 zile)Vizualizare profilEditare date logareEditare profilMesaje Intrebarile meleRaspunsurile meleIntrebari favoritePrieteni NotificariLogout
TPU.ro blog

Sprijina familia unui copil cu Sindrom Down (2011-03-16)
micşorează boxul
Categorii161247 intrebari (1205 noi) Adolescenti 5703 intrebari (33 noi) Afaceri & Financiar 5630 intrebari (24 noi) Arta si Cultura 4461 intrebari (18 noi) Auto & Moto 28842 intrebari (188 noi) Beauty & Fashion 6987 intrebari (32 noi) Cariera 2829 intrebari (15 noi) Casa & Gradina 21 intrebari (0 noi) Cauze nobile 791 intrebari (20 noi) Comics 84461 intrebari (374 noi) Conversatii 61337 intrebari (369 noi) Dragoste si Sex 20741 intrebari (56 noi) Educatie si Cultura Generala 9779 intrebari (30 noi) Familie & Relatii 14773 intrebari (204 noi) Filme & Seriale 368 intrebari (16 noi) Filesharing/linksharing 9431 intrebari (29 noi) Gastronomie 12815 intrebari (55 noi) Hobbies & Pets 25183 intrebari (146 noi) Informatii Utilitare 10880 intrebari (563 noi) Jocuri PC/online 4894 intrebari (10 noi) Legislatie, Politic & Social 49685 intrebari (265 noi) Muzica 27278 intrebari (106 noi) Sanatate 6798 intrebari (38 noi) Shopping 870 intrebari (54 noi) Sport 6637 intrebari (43 noi) Stiinta si Filosofie 44919 intrebari (219 noi) Tehnologie 66731 intrebari (303 noi) Timp liber 13604 intrebari (111 noi) Trivia/Amuzante 800 intrebari (42 noi) Totul despre TPU 2899 intrebari (5 noi) Turism 795 intrebari (1 nouă) Voluntariat/ Ecologie micşorează boxul
Ultimele RaspunsuriRonnix - Salut! JessicaRabbit - Nu e nicio faza. E pur si simplu ceva de amuzament,... →true☺theo•♥ - Corectie 155 ; ) cucaracia - P mine ma keama alex. imi plac mult animalele. numai... Catalin - Spatarul drept si spatele drept Ce au facut prietenii tai pe TPU.romicşorează boxul
Blogul tău poate ajutaDownload widgetRetete culinare la Gustos.roPeste 40000 de retete culinareArticole despre gastronomieRetete de PasteRetete GustoaseIti recomandamTopul blogosferei @ Zelist.roRevista blogurilor @ Ubix.roConcursuri, prieteni, distractie @ Heyo.roGhid turistic, destinatii de vacanta @ Plimbarescu.roJocuri Jocuri OnlineMonitorizare social mediaTRAFIC
16 Apr 450.340AFISARI
137.357VIZITE
112.613V. UNICI
Categorii > Adolescenti
(23 Ianuarie 2011 ) Karyna intreaba:
Hy Tpu! Aveti si voi niste statusuri de mess pentru fete brunete? Fundita!
Ai un raspuns pentru Karyna?
Ai un raspuns pentru Karyna? Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam.Ce nota dai intrebarii? Selecteaza 10987654321
2 răspunsuri: | RSS raspunsuri Larisa a răspuns:
raspuns alesOrice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
Dute la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tsine La Tine

Bruneta . ochi Caprui .Fura IniMa Oriqui

Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
Ordonare:ordine cronologica
|relevanta (23 Ianuarie 2011 15:46 ) Kraxxx a răspuns:
Nu stiu daca ii cea ce cauti Dar iti zic cateva care imi plac miie

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra !

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti,ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort !

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa sti ce te astepta :X

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!
18. 691747intrebari 3727701raspunsuri 166792utilizatori 15minute timp mediu de raspuns 99% din intrebari au primit raspuns micsoreaza boxul
Logat ca Allessa0 puncte (0 in ultimele 7 zile)Vizualizare profilEditare date logareEditare profilMesaje Intrebarile meleRaspunsurile meleIntrebari favoritePrieteni NotificariLogout
TPU.ro blog

Sprijina familia unui copil cu Sindrom Down (2011-03-16)
micşorează boxul
Categorii161247 intrebari (1205 noi) Adolescenti 5703 intrebari (33 noi) Afaceri & Financiar 5630 intrebari (24 noi) Arta si Cultura 4461 intrebari (18 noi) Auto & Moto 28842 intrebari (188 noi) Beauty & Fashion 6987 intrebari (32 noi) Cariera 2829 intrebari (15 noi) Casa & Gradina 21 intrebari (0 noi) Cauze nobile 791 intrebari (20 noi) Comics 84461 intrebari (374 noi) Conversatii 61337 intrebari (369 noi) Dragoste si Sex 20741 intrebari (56 noi) Educatie si Cultura Generala 9779 intrebari (30 noi) Familie & Relatii 14773 intrebari (204 noi) Filme & Seriale 368 intrebari (16 noi) Filesharing/linksharing 9431 intrebari (29 noi) Gastronomie 12815 intrebari (55 noi) Hobbies & Pets 25183 intrebari (146 noi) Informatii Utilitare 10880 intrebari (563 noi) Jocuri PC/online 4894 intrebari (10 noi) Legislatie, Politic & Social 49685 intrebari (265 noi) Muzica 27278 intrebari (106 noi) Sanatate 6798 intrebari (38 noi) Shopping 870 intrebari (54 noi) Sport 6637 intrebari (43 noi) Stiinta si Filosofie 44919 intrebari (219 noi) Tehnologie 66731 intrebari (303 noi) Timp liber 13604 intrebari (111 noi) Trivia/Amuzante 800 intrebari (42 noi) Totul despre TPU 2899 intrebari (5 noi) Turism 795 intrebari (1 nouă) Voluntariat/ Ecologie micşorează boxul
Ultimele RaspunsuriRonnix - Salut! JessicaRabbit - Nu e nicio faza. E pur si simplu ceva de amuzament,... →true☺theo•♥ - Corectie 155 ; ) cucaracia - P mine ma keama alex. imi plac mult animalele. numai... Catalin - Spatarul drept si spatele drept Ce au facut prietenii tai pe TPU.romicşorează boxul
Blogul tău poate ajutaDownload widgetRetete culinare la Gustos.roPeste 40000 de retete culinareArticole despre gastronomieRetete de PasteRetete GustoaseIti recomandamTopul blogosferei @ Zelist.roRevista blogurilor @ Ubix.roConcursuri, prieteni, distractie @ Heyo.roGhid turistic, destinatii de vacanta @ Plimbarescu.roJocuri Jocuri OnlineMonitorizare social mediaTRAFIC
16 Apr 450.340AFISARI
137.357VIZITE
112.613V. UNICI
Categorii > Adolescenti
(23 Ianuarie 2011 ) Karyna intreaba:
Hy Tpu! Aveti si voi niste statusuri de mess pentru fete brunete? Fundita!
Ai un raspuns pentru Karyna?
Ai un raspuns pentru Karyna? Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam.Ce nota dai intrebarii? Selecteaza 10987654321
2 răspunsuri: | RSS raspunsuri Larisa a răspuns:
raspuns alesOrice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
Dute la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tsine La Tine

Bruneta . ochi Caprui .Fura IniMa Oriqui

Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
Ordonare:ordine cronologica
|relevanta (23 Ianuarie 2011 15:46 ) Kraxxx a răspuns:
Nu stiu daca ii cea ce cauti Dar iti zic cateva care imi plac miie

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra !

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti,ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort !

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa sti ce te astepta :X

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Sa pierzi cu elegantza , poate fi o victorie `:X
19. 691747intrebari 3727701raspunsuri 166792utilizatori 15minute timp mediu de raspuns 99% din intrebari au primit raspuns micsoreaza boxul
Logat ca Allessa0 puncte (0 in ultimele 7 zile)Vizualizare profilEditare date logareEditare profilMesaje Intrebarile meleRaspunsurile meleIntrebari favoritePrieteni NotificariLogout
TPU.ro blog

Sprijina familia unui copil cu Sindrom Down (2011-03-16)
micşorează boxul
Categorii161247 intrebari (1205 noi) Adolescenti 5703 intrebari (33 noi) Afaceri & Financiar 5630 intrebari (24 noi) Arta si Cultura 4461 intrebari (18 noi) Auto & Moto 28842 intrebari (188 noi) Beauty & Fashion 6987 intrebari (32 noi) Cariera 2829 intrebari (15 noi) Casa & Gradina 21 intrebari (0 noi) Cauze nobile 791 intrebari (20 noi) Comics 84461 intrebari (374 noi) Conversatii 61337 intrebari (369 noi) Dragoste si Sex 20741 intrebari (56 noi) Educatie si Cultura Generala 9779 intrebari (30 noi) Familie & Relatii 14773 intrebari (204 noi) Filme & Seriale 368 intrebari (16 noi) Filesharing/linksharing 9431 intrebari (29 noi) Gastronomie 12815 intrebari (55 noi) Hobbies & Pets 25183 intrebari (146 noi) Informatii Utilitare 10880 intrebari (563 noi) Jocuri PC/online 4894 intrebari (10 noi) Legislatie, Politic & Social 49685 intrebari (265 noi) Muzica 27278 intrebari (106 noi) Sanatate 6798 intrebari (38 noi) Shopping 870 intrebari (54 noi) Sport 6637 intrebari (43 noi) Stiinta si Filosofie 44919 intrebari (219 noi) Tehnologie 66731 intrebari (303 noi) Timp liber 13604 intrebari (111 noi) Trivia/Amuzante 800 intrebari (42 noi) Totul despre TPU 2899 intrebari (5 noi) Turism 795 intrebari (1 nouă) Voluntariat/ Ecologie micşorează boxul
Ultimele RaspunsuriRonnix - Salut! JessicaRabbit - Nu e nicio faza. E pur si simplu ceva de amuzament,... →true☺theo•♥ - Corectie 155 ; ) cucaracia - P mine ma keama alex. imi plac mult animalele. numai... Catalin - Spatarul drept si spatele drept Ce au facut prietenii tai pe TPU.romicşorează boxul
Blogul tău poate ajutaDownload widgetRetete culinare la Gustos.roPeste 40000 de retete culinareArticole despre gastronomieRetete de PasteRetete GustoaseIti recomandamTopul blogosferei @ Zelist.roRevista blogurilor @ Ubix.roConcursuri, prieteni, distractie @ Heyo.roGhid turistic, destinatii de vacanta @ Plimbarescu.roJocuri Jocuri OnlineMonitorizare social mediaTRAFIC
16 Apr 450.340AFISARI
137.357VIZITE
112.613V. UNICI
Categorii > Adolescenti
(23 Ianuarie 2011 ) Karyna intreaba:
Hy Tpu! Aveti si voi niste statusuri de mess pentru fete brunete? Fundita!
Ai un raspuns pentru Karyna?
Ai un raspuns pentru Karyna? Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam.Ce nota dai intrebarii? Selecteaza 10987654321
2 răspunsuri: | RSS raspunsuri Larisa a răspuns:
raspuns alesOrice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
Dute la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tsine La Tine

Bruneta . ochi Caprui .Fura IniMa Oriqui

Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
Ordonare:ordine cronologica
|relevanta (23 Ianuarie 2011 15:46 ) Kraxxx a răspuns:
Nu stiu daca ii cea ce cauti Dar iti zic cateva care imi plac miie

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra !

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti,ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort !

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa sti ce te astepta :X

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Sa pierzi cu elegantza , poate fi o victorie `:X

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti`
20.• Timpul trece ,totul ma lasa rece !
21.A rasarit s0arele si pe strada mea,pot fi si eu fericita ca Ea:X
22?De ce te prefaci ca nu il mai placi? cand fardul ti s`a uscat pe obraz?!?"
23?Sper ca in timp,totul sa devina doar o amintire urata...iar in esenta un sentiment placut!?[
24.In mine se mai vorbeste si astazi de tine.
25."Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci!
26."Inima nu e ceva cu care sa te joci,inima nu e o jucarie, dar...daca o vrei distrusa,doar daruieste'o unui baiat :]
27.FaTa MoDeL... AsTa O sA FiU pT eL[ ]
28.o?Itzi place zambetul si chipul meu de copil__Itzi place cum arat__Itzi place al meu stil__Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala__Itzi place ca exist si ca sunt realao?
29.sa iubesti fara conditzii.sa vorbesti fara intentzii,sa daruiesti fara motive,sa tzii la cineva fara explicatzii
30.Ma acoperi, ma intzelegi, ma strangi in bratze si ma incalzesti...ma faci sa cred ca in 2 este mult mai greu sa pierzi
31.[?]un nou inceput fara vreun sfarshit o sa ne iubim fara sa stim ca ne-am iubit ofara explicatzii sau sfaturi de la altzii[?]
32.ºoTu tzineai Mult la el,.ºo Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul.ºo
33."Chiar daCa eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! " , sau pe sTrada " buNa ! " . am o pRieteNa caRe ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa ejti de 1000 de oRi mai b0ona deCat aia pe caRe eL o suNa` ""
34.~Oo vezi cum pleaca cu ochii goi` Tu :-JPrea mandru saa o opresti` Crezand ca vine inapoi`:-J !~
35. Astazi de exemplu`Vreau sa pierd timpuuu`Vreau sa schimb ritmuuu`Atat de simpluuu`:-x ~
36.Oo sa am mereu` aceel ceva Ce ti`l doresti Shi nu`l are altcineVa ) !"
37.snt o mie d pers kre vor s m invetze s m schimbe qmva l dau l o parte si merg mai dparte e alegerea mea:X:X:X"

sper cu te'a ajutath big grin

| madalina_9576 a răspuns:

Fetele cand se intalnesc numai de baieti vorbesc, dar baietii prin secrete nici nu pomenesc de fete...

| catalina_3822 a răspuns:

22:08
El : Vrei sà iesim azi? Ea: Hm. nu prea mà simt bine. El : Bine. eu vroiam sa te scot la shopping... Ea : Eiii... glumeamm El : Da, si eu