| Lalaaal a întrebat:

Vreau cartea JURNALUL UNEI PUSTOAICE VOL. 2... Unde il pot gasi? Funda :*:*:*:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut inca, este doar volumul 1 sau Jurnalul unui pusti.Intra pe www.scribd.com, vezi, poate il gasesti online.;)

| Ionutza2012 a răspuns:

Nu a aparut in Romania inca, ai rabdare, se va gasi in toate magazinele, ai sa vezi!

| Lalaaal explică:

In fine... o sa astept... crying(((

| selym a răspuns:

A aparut jurnalul unei pustoaice vol 1 si vol 2 in diverta! eu l-am citit cha=iar azi in diverta! Este foarte frumoasa aceasta carte! Apropo diverta la care am citit eu este in constanta!