| iuliaiuliaiulia a întrebat:

Vreau chestii smechere sau amuzante de facut in vacanta astabig grin.Idei?

4 răspunsuri:
| dragoilidia a răspuns:

Daca esti fata poti face asta; sa cumperi haine frumoase si foarte atragatoare, sa faceti farse baietilor, sa jucati adevar sau provocare dar sa fie dure provocarile, sa cititi carti despre baieti, sa inveti sa spui te iubesc in 20 de limbi, sa construiesti un castel de nisip, sa inoti si cam atat.
Ps.cu placere!

| iuliaiuliaiulia explică (pentru dragoilidia):

Ok, dar ma refeream la vacanta asta de iarnahee hee

| dragoilidia a răspuns (pentru iuliaiuliaiulia):

Puteti sa jucati totusi adevar sau prococare. pueti sa va dati cu sanie, sa bulgariti baietii, sa faceti o buna bataie cu bulgari si chestii din astea!

| Innnaa a răspuns:

Poti sa iti inviti prietenii la tine, sa isi aduca ceva de schimb, va jucati Adevar sau Provocare, chestii de astea si va schimbati, iesiti afara si faceti 2 tabere: fete si baieti si dati bulgar cu zapada unii in atii, fara sa treceti granitele, aaa si sa va faceti un fel de scut sa va aegeti tabara langa un morman de zapada pentru ca o sa castige echipa care nimereste mai multe victime.