| Loly a întrebat:

Vreau idei de imbunatatiri pentru hi5-ul meu. Dati idei. Spuneti-mi ce as putea pune la profil, idei de poze etc. Iata cum arata hi5-ul meu :http://crisi-crazy.hi5.com Vreau sa il fac sa para mai interesant. Deci? Vreo idee? Dau fundita celor mai bune idei;)

6 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna:D
pai ai putea sa-ti schimbi aspectul la profil:)
uite poti sa-ti alegi de aici ce aspecte iti plac:D
http://www.glitter-graphics.com/myspacelayouts
si daca vrei ceva poze poti sa-ti alegi de pe www.photobucket.com
sau de aici: http://www.deviantart.com/
sau poze pentru hi5
gasesti si pe adresa asta: www.glitter-graphics.com

| Irina117 a răspuns:

Ca sa ai un hi5. mai cool e interesant ce scrii la despre mine, chestii asemanatoare.
Intra si tu pe hi5-urile altor fete.plimbate din hi5 in hi5 si o sa gasesti ceva interesant.
Aspectull...pai cauta ceva la ...colorat si la moda, pot lua dupa www.dolliecrave.com sau cauti la aspectele hi5-ului.

pozele... ele trebuiesc sa fie foarte artistice, ca sa atragi priviri.:>

Fa-ti poze inver adica cu capul in sus...colorate. scrii pe o mana numele celei mai bune prietene(sign). la cest capitol sunt o gramada de spus.

Albumului de poze poti sa ii dai un nume mai traznit:
"Curcubeu fara culoare"
"Pam'Pam"
☻O parte din viaţa mea ☻
• Summer time :x •
•Pentru ca ei reprezinta o parte din mine!• (Album cu poze cu tine si prietenii tai)
"Pentru ca imi permit!"
"Inceputul unui sfarsit... "
"Raze de soare"
"uite ca pot si fara tine :> "
"Sunt ai mei si ii iubesc!"
"Motive pentru a trai :X! "
▪Simple▪
"Spring!"
"Angels with dirty faces. "
"Something called friendship! "

Iar numele tau de hi5 poate sa fie unul din alea pe care le-am scris mai sus.

Mai sunt si altele de spus, dar cred ca am zis destule.

te pup:*

papa>:D<

| ♥Anto* a răspuns:

Eu zic sa-ti faci facebook. e mult mai interesant
hi5 e o porcarie. parerea mea!

| Teodora20 a răspuns:

Ok uitate mai int6ai pe www.dolliecrave.com este cel mai in vonga site pentru hi5 (funda?:X)

| BiancaB a răspuns:

Poti sa iti modifici skinul de exmemplu, si aici nu ma refer la cele de pe hi5 :* http://www.myflyprofile.myprofilepimp.com/......themes.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu de obicei spun lucrurilor pe fata si cred ca ar cam trebui sa stergi pozele de grup...de la albumul 9 e, si in locul acestuia ai putea face un album cu numele gen"cei care ii iubesc/adevarati/cei ce mi-au fost alatrui"...etc, si pozele sa le pui intr-un singur cadru, sa nu se asemene deloc si sa nu fie prea mult modificate. sper ca te-a ajutatwinking