| PsihoDee a întrebat:

Vreau la mare! si vreau sa plec luni, 28 Noiembrie 2011happy eu sunt din sibiu. nu se ofera nimeni sa mearga cu mine la vama veche.(pe bune acumbig grin)

6 răspunsuri:
| Diana915 a răspuns:

E mult prea frig acum la mare.Ce farmec are sa mergi acum si doar sa o privesti?

| PsihoDee explică:

Mie vara nu imi place marealaughing vreau neaparat sa mai vad marea inca odata inainte sa plechappy si prietenii mei momentan sunt prin alte parti si nu au cum ajunge asa de repede:-s

| PsihoDee explică:

E mai romantica marea iarna:X

| Muppet a răspuns:

Ce farmec e sa te duci la mare in prag de iarna? E frig acum sad

| VampiritzaAscunsa a răspuns:

HAHAHAHA...tu vorbesti serios? Stai am o idee, daca vrei sa mergi la mare mai bine ai face asta vara.Dar daca totusi crezi ca atunci cand vei ajunge la hotel (vara vreau sa zic) iti poti face cazare inca de peacum cred! fundita? plizzzz

| lucianmarius a răspuns:

Vin eu daca mi platesti transportul hotelul mancarea si bautura laughing)