| Arisu a întrebat:

Vreau niste statusuri despre ochi albastri, va rog, cele mai frumoase idei primesc funda )

Răspuns Câştigător
| Miruniky a răspuns:

Privesc in ochii tai albastrii fericire si iubire nu te gandi nici un moment ca imi sta gandul la despartie.
Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape

albastru e cerul...
sub care traiesc
albastrii sunt ochii,
pe care ii iubescwinking

2 răspunsuri:
| cristina02588520 a răspuns:

Ochii negri sunt frumosi ochii verzi sunt mincinosi ochii albastrii si caprui fura inima oricui...:X:X:

| cristina02588520 a răspuns:

Ochii negri sunt frumosi ochii verzi sunt mincinosi ochii albastrii si caprui fura inima oricui