| IonelaaaS a întrebat:

Heii vreau si eu statusuri noi si frumoase...happy
Cele mai frumoase statusuri primesc funda

6 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Danieladaniiii a răspuns:

Statusuri Frumoase Online
- Viata e simpla..nu trebuie decat sa-i dai play si sa astepti la finish - Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea..Nu lasa lumea sa-ti schimbe zambetul - Te iubesc dar nu-ti dai seama te doresc nu te intereseaza fac tot ca sa te cuceresc iar tu spui ca sunt proasta dar la sfarsit tot cu mine vei fii.

| Ge0rgiana01 a răspuns:

A iubi pe cineva nu inseamna doar sa faci dragoste, s-o saruti, s-o alinti si sa-i spui ca o iubesti! A iubi inseamna sa-i ramai aproape atunci cand nimeni nu o face, s-o intelegi atunci cand nimeni nu o intelege, sa ai incredere in ea atunci cand nici macar ea nu mai are