| FaRanUmE_5125 a întrebat:

Vreau niste statusuri ft frumoase de dragoste...plzzz

FUND@!

3 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

Albastru e cerul pe care il privesc
albastri sunt ochii pe care ii iubesc.
sau:
allfabetul incepe cu abc
numerele incep cu 1 2 3
iubirea incepe cu noi doi pup

FUND@?

| Ktl a răspuns:

Hei. kiss

- De ce crezi că dac-ar fi ceva te-aş iubi mai puţin?

- Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de-aia mă port ciudat.

- Fără tine nu sunt eu.

-. şi te iubesc mai mult decât iubeşte Dumnezeu cerul.

- My love for you is so big.

- Ţi-am mai spus : ce e făcut să ţină, ţine.

- Love is all I need ♥.

- Baby, close your eyes and come with me. in my world of dreams, where love is free.

- Nu vreau să uit privirea ta. nu vreau să uiţi privirea mea. şi orice s-ar întâmpla, vreau să rămân în mintea ta.

- Nu renunţa la noi, orice ar fi. nu renunţa la tot ce ar putea fi.

- El, poate e singurul ce poate să-mi promită, să mă mintă c-o să treacă toate!

- Mi vida eres tu.

- Chiar dacă sunt furtuni, ninsori, soare şi ploi, în orice război e mai uşor în doi.

- Numai tu mă poţi iubi.

- You make me rise when I fall.

- Vreau să fii lânga mine pâna la sfârşit. şi vreau, lângă mine, să te simţi fericit.

- Ne-am iubit atât de mult încât am declanşat război.

- Vreau fluturi în stomac.

- Lumea asta pare plină doar de proşti ce s-au iubit.

- Nimeni n-o sa îţi explice ce e dragostea. asta singur într-o zi de vară o vei afla.

- Eu ţi-am alergat prin vene.

- Dacă un robot iubeşte, plânge. daca plânge, rugineşte. dacă rugineşte, moare.

- Te iubesc nefiresc de prostesc!

- Așează-ți capul unde vrei, dar pe umărul lui era locul meu.

- Se vede în ochii ei că-l iubește.

- Mai bine, hai să mă-nţelegi! mai bine stai, decât să pleci!

- În ce hal ne certăm, sincer, ai zice ca e artă. da` cât de dulce ne-mpăcăm, parcă ne-am mai dori o ceartă.

- Și ai să mori dac-ai s-o pierzi, nici măcar nu crezi.

- Că pentru el ţi-ai pune viaţa contra’cost.

- Poate într-o zi mă vei căuta. şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!

- Că felul tău de a fi calcă mereu pe aripile mele.

Speer că te-am ajutat. puppy dog eyes

| Saammyyy a răspuns:

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…