| lucigabi a întrebat:

Vreau o definitie pentru 'vagabonzi cu sentimente'! funda

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Pentru mine sunt acele persoane ca in ciuda anturajului si a faptelor care le fac ei totusi cand gasesc gasesc o fata pe care o iubesc...o iubesc din tot sufletul si nu o mai lasa pentru toate panaramele.

| lucigabi explică (pentru xXdoareuXx):

Foarte tare...mersi mult!

| xXdoareuXx a răspuns (pentru lucigabi):

Noroc de fostul meu prieten daca nu ar fi fost el nu cred ca as fi stiut sa-ti raspundhee hee

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Toata lumea are sentimente, vagabonzi nu sunt si ei oamnei? Doamna si Vagabondu sunt un exemplu concret pentru ceea ce ai vrea tu sa intelegi!

| stoica1 a răspuns:

Eu cred ca este asa : Golani (golani nu au santimennte dupa parerea mea) cu sentimente (care pot fi de iubire de uparare etc) sper ca te-am ajutat Funda?