| monika_9877 a întrebat:

Vreau sa beau ceva dar nu stiu ce? o idee?

Răspuns Câştigător
| frida0purple a răspuns:

Coke
the best!

33 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Apa plata cu lime(daca iti place poti sa pui o lingurita de miere sau zahar).

nony
| nony a răspuns:

Da-mi te rog 2 mii € pe luna si te invat tot ce vrei. Ce sa bei, in ce sa te imbraci, cat sa vb (si ce).cand sa faci pipi (kk).si tot asa. voi fi umbra ta big grin

| Bishop a răspuns:

Ice tee

| SweetCandy a răspuns:

Un ceai dulcehappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

O "idee" nu am ca nu e nici un Dex.
Dar langa pizza - facuta de mine!- cred ca merge o bere, iar preferata mea e cea neagra: leffe, guiness sau silva happy

Have fun!

| Shery a răspuns:

H2SO4 laughing
glumeam, cel mai bine bea apawinking

| Swabia a răspuns:

Un NessTea de menta si ananas!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Apa laughing
Pai de unde sa stim noi ce-ti place tie?big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Un frappe cu multa spuma.Sau daca vrei ceva mai racoritor bea o cola rece cu lamaie si gheata:X

| Swany a răspuns:

Beks cu lamaieee =p~

| Crisu_8081 a răspuns:

Tequila big grin cu lamaie si sare.Cheers!

| Lary a răspuns:

Lui maam ii place golden brau(cred ca am scris bine). Mie una nu-mi place nici o bere!happy

| christabell a răspuns:

Orice in afara de apa din bazin! Nu stiu cum am reusit, dar azi am tras o gura sanatoasa, bleahhhlaughing

| Sara2 a răspuns:

Un red bull rece yammyyy

| Dior a răspuns:

Pai alegeti din ce-ti place ceva bun.noi nu stim ce-ti place tie si ce nu-ti place. ok

| eek a răspuns:

Un martini cu lamaie si gheata sau cu masline si gheata. sau un vermut rosu sau alb:X:X .sau poti sa ramai la un nectar de piersicibig grin

| kathessa a răspuns:

Un gin tonic... Sau putina vodca de buna calitate cu suc de fructe peste...

| Danutsa. a răspuns:

Apa cu lamaie, si... cu gheatsaaaa :X

| annda a răspuns:

O bere recee. big grin

| liviupaun a răspuns:

Iati niste plicuri de nes ice frappe si fale cu apa rece si adauga 2 cuburi de gheata

| danukck a răspuns:

Bergamber[am scris binethinking]

de la 3 beri nu m`am imbatatlove struck.

dar prietena mea cea m`ai bunarolling on the floor))laughing))

o lua pe carare.

faza tare.

veneam acasa eu cu ea. eu ametyta ea beata manga.si o tyneam de mana sa nu cada:laughing))))rolling on the floor))).si dp cand urcam scariile i-am dat drumu totu bine si usor.merg repede s-a deschis usa si ghicirolling on the floor)))))laughing)))))

betyva mealove struck intra la altu in ksa.care din nefericire dormea k dc nuhrolling on the floor)))))

la sectye cu noirolling on the floor))))))laughing)))))

nikiodata nu o sa uit seara aialove struck.tongue

tarelove struck:*!

pupu:*!

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Eu una ti-as recomanda un Prigat de ananas...am inteles ideea, dar alcoolul nu e bun, iti distruge ficatul, prin urmare nu vad ce idee as putea sa-ti dau... poate daca intrebarea era formulata "Cum sa ma autodistrug?"ti-as fi raspuns"Bea si tu ceva"...in situatia de fata iti spun...nici o problema nu se ineaca in alcool, doar se agiat un pic si revine in forta dar si cu alta problema dupa ea...mahmureala,deci...o stare de euforie poti sa ti-o creezi si prin autosugestie, fara alcool... dar daca vrei neaparat sa bei ceva...incearca un coctail facut din:20 grame whiskey, nectar de kiwi, nectar de piersici, bloocouracao, gheata, lime, zahar brun, portocala si grapefruit>E SIMPLU, SI NU TE AMETESTI! RETINE! Am spus 20 de grame de alcool nu 200 de grame...iei un pahar mare torni in el 20 de grame de alcool, gheata pana la refuz.si amesteci(daca ai shaker daca nu improvizezi ceva) sucul de kiwi cu zaharul brun si cu gheata.se toarna compozitia in pahar, peste care foarte usor se toarna nectar de piersici si pentru ornament, fructele, taiate cubulete, felii, cum ai inspiratie...racoritor si iti faci pofta! mai vrei?

| alindoolce a răspuns:

Poi ce sa zic bea un Bergenbier prietenii stiu de ce

| Cristina_4684 a răspuns:

HCl... ajuta la digestie...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee. un ice coffee
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ne intrebi pe noi? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva racoritor ce beau eu acumhappy
Lapte, sirop de menta si 3 cuburi de gheatawinking
Freshhhhhhhhhhwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca iti spun vodka STOLICHNAYA, o sa te apuci sa bei?, totusi iti recomand o bere daca ai peste 18 ani, pa.