| alinaaa22 a întrebat:

Vreau sa caut piesa dar sa nu se auda cu cuvinte doar cu sunetele numai ca nu stiu cum se numeste adica cum sa caut. Funda primuilui raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Here4u a răspuns:

Scrii titlul melodiei si alaturi KARAOKE. Funda! Si iti da si versurile!:*O seara buna!

12 răspunsuri:
| Leylla a răspuns:

Te referi cumva la BEATBOX?
uite un exemplu, aici :http://www.youtube.com/watch?v=tQc30kqq1y8

| aleee07 a răspuns:

Scrii pe google " download + numele melodiei + intrumental ". Bafta xD. :**

| axeldavid a răspuns:

Negativul piesei

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Background music sau instrumental

| chipicao2 a răspuns:

Scrii numele melodiei si dupa aceea scrii karaoke sau instrumental. :d

| Roxin a răspuns:

Daca imi spui si ce piesa, ajut! Probabil te referi la un negativ sau instrumental.

| DoodleEver2 a răspuns:

Scri artistul, melodia si "karaoke"
Ex : Alicia Keys - No One karaoke

Succes si o seara buna

| sabinutza97 a răspuns:

Cauti nagativul piesei... funda?

| adda004 a răspuns:

Instrumental happy scrie numele melodiei si dupa adauga in paranteza "instrumental" funda?

| Brainyyuck a răspuns:

Piesa fara cuvinte se numeste negativ.

| User657483 a răspuns:

Ai incercat sa cauti pe youtube asa: NUMELE PIESEI negativ?

| loreleila a răspuns:

Instrumental/karaoke :p