| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Caut o piesa..nu stiu nici cine canta nici cum se numeste ..si nici macar versuri:-

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

David Guetta Ft Akon-Sexy Bitch una dintre cele mai frumose piese pentru club:X:X

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

14 răspunsuri:
| :x:Xj.b:X:x. explică:

Aoleu.nu e toata intrebareahee heemai spuneam ca e o piesa de club...pe care am auzit-o pentru prima data sambata trecuta la club, e noua dar nu foarte cunoscuta.Mai spuneam ca poate ma ajutati voi cu niste idei si o descoperim impreunabig grine foarte tare piesa.multumesc anticipat

| :x:Xj.b:X:x. explică:

O canta un baiat.big grine o piesa noua. da nu stiu na. e aiurea ca nu am detalii vroiam doar niste sugestii de piese noi.de prin cluburi.house sa fiebig grininca odata, multumesc!

| livio70 a răspuns:

Caut-o,:d, cand o gasesti sa imi spui si mie ca-s meloman tareeeelaughing)

| dolyan a răspuns:

Eu sunt aproape saptamanal in situatia ta... sper ca ai gasit-o, poate ai norocul sa dai peste ea din greseala pe youtube, eu am avut norocul asta de multe ori.numai bine

| ARma a răspuns:

Pai mai cauta ca daca nu are versuri nu stii cine o canta si cum se numeste n-ai cum sa o gasestilaughing))

| Nemesis_9263 a răspuns:

Tu realizezi ca e aproape imposibil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o piesa:-Miron Fratila-Tremura si palmierii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu o piesa se numeste am noroc ca stiu canta este populara dar nu stiu cine o canta vreau raspuns urgsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ROG MULT! cine stie cum se numeste piesa s-au cine canta? http://www.youtube.com/watch?v=CdwTFriqRQs&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naguale- Get up

probabil ca la asta te refri big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Paraziti-de ziua ta

| Lory_2572 a răspuns:

Poti spune macar ce gen e? cine interpreteaza, o femeie, un barbat, mai multi? E noua piesa...mai multe detalii sa te putem ajuta...

| p0wer a răspuns:

laughing data viitoare cand o auzi, stai cu urechea pe versuri

| Mihail_Bou_1990 a răspuns:

Ajutati-ma va rog!
cam acesta este ceea ce stiu despre piese: na na na na na si mai tirziu tro lala tro lala