| yolarisa a întrebat:

Vreau sa chem la ziua mea si 5-6 baieti pe langa fete ca sa fie mai distractiv, dar nu am amici baieti. Vreau sa ii cunosc si sa am tupeul si ii chem la ziua mea. Urgent ca peste 3 saptamana e ziua mea, si sa nu fie asa de plictisitor fara baieti.

1 răspuns:
| EmonicaLaura a răspuns:

Ca sa ii inviti la ziua ta de nastere trebuie mai intai sa ii cunosti destul de bine, nu numai sa ii vezi de cateva ori si gata. Ca sa va simtiti bine prietenele tale trebuie sa se simta bine si ele in preajma baietilor pe care vrei sa ii inviti.winking
Succes in cautarea amicilor tai si...La Multi Ani!