| BigJon a întrebat:

Vreau sa colectionez ceva, dar nu am nici-o idee si nici prea multi bani. Ce imi recomandati?

10 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Timbre laughing iti dau eu vreo 2500 de bucati ca sa incepi

| sergiu2525 a răspuns:

Vad ca ai o masina la avatar, poti face colectie de masini metalic si de tabla, eu am vreo 10 de cand eram mic, pe atunci erau rare si scumpe acum nu stiu, dar poti cumpara o masina pe luna, asta inseamna colectia, nu toate odata si dupa aia te plictisesti.bafta!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cand eram mica colectonam cutii de chibrituri
Sau brichete
zic ca cea ieftina varianta.

| Ibrahimovic a răspuns:

Manșetelaughing) eu am cred peste 50!

| MEIALI a răspuns:

Depinde de tine.Carti, eu citesc, sau pietre semipretioase.

| ioana21S a răspuns:

Buna...servetele,brichete, magneti de frigider, postere etc.

| Pogonici a răspuns:

Timbre laughing

| xPamPamParaam a răspuns:

Eu colectionez servetele, bilute mici si monede din alte tari... Poti incerca, nu sunt foarte scumpe. Sau. poti colectiona : scoici, flori presate, postere, suveniruri, chestii antice [spre exemplu : coroana lui nu stiu cine, sabia lui Juji. ceva pe acolo laughing ], vaze, statui, tablouri ( care ar fi putin mai scumpe, dar dupa mine cred ca merita daca iti doresti asa mult sa colectionezi ceva.)
Sper ca te-am ajutat happy

| MariMariaMariuca a răspuns:

Eu colectionez bratari, monezi, pixuri uzate, chiar si casti vechi.

| izabela233 a răspuns:

Nasturi,pietricele,ate,bratari,inele,lantisoare,papuci,haine,timbre,poze,lumanari,cd-iuri,ceasuri,flori, filme, bomboane, cheite de la doze, capace, sticle, baterii, jocuri, bibelouri, pahare, cutiute frumos colorate, desene, carti, caiete... sper ca te-am ajutat