| andreii2 a întrebat:

Vreau sa comand un trening original adidas romania.NU il pot proba, trebuie doar sa spun marimea dorita.

Are cineva posibilitatea sa mearga la un magazin adidas si sa intrebe ce marime e potrivita pentru un baiat de 1.89 m si 80 kg? I-as fi recunoscator.
la mine in oras nu sunt magazine adidas si nu pot merge personal.
Daca stii fara sa intrebi la magazin te rog spune.

Poate te ajut si eu cu ceva daca ai nevoie.mersi anticipat

DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Am aprox. aceleasi masuri ca si tine si la treningul meu Adidas port marimea XL

6 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Poţi să cauţi pe net vreun magazin adidas şi să suni acolo.

| andreii2 explică:

Am un tricouri marimea L, XL, XXL si imi vin toate la fel.Deci nu toate marimile sunt corecte

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.sportday.ro

| alexutzau a răspuns:

Eu ma ocup cu vestimentatie sportiva! iti vine marimea XL! pentru mai multe informatii intra pe id treninguriconice!