| lunaamara a întrebat:

Vreau sa conectez un Nokia Lumia 610 la PC. am descarcat prgramul "Nokia pc suite" si incerc sa conectez cu ajutorul cablului USB. Dupa ce conectez cablul si la telefon si la PC imi spune sa verific daca nu e securizat si nu e. Ce pot sa- i fac?

Răspuns Câştigător
| tudor417 a răspuns:

Trebuie sa descarci Zune.O aplicatie care te va ajuta sa urci si melodii si fotografii, video.etc.
Si eu am avut problema aceasta dar am rezolvat-o si, in plus vei primi si 3 upgrade-uri la telefon

6 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Press Ok. Mergi mai departe.

| maryan1997 a răspuns:

Da mai bine cumparati un Bluetooth pentru calculator.ni nu costa asa mult si este si mai bun.

| kaBooMx a răspuns (pentru maryan1997):

Nu! Cine a spus asta? Bluetooth-ul este foarte prost, si are viteza de transfer mica.

| maryan1997 a răspuns:

Pai da dar este mult mai simplu de folosit si nu iti bati asa mult capul

| tudor417 a răspuns:

Si nu poti prin bluetooth pentru ca bluetooth-ul nou aparut de la lumia nu-i cambatibil cu bluetooth-ul mai vechi de la alte telefoana. Funda?