| AnnaMaryStar a întrebat:

Vreau sa imi creez un site impreuna cu o prietena, cu noutati, lucrurii free etc despre stardoll si nu stiu ce nume sa ii dau.Ma puteti ajuta cu niste ideii? Nu vreau sa contina si "stardoll" in nume. Vreau ceva deosebit si in englza. Funda:*

Răspuns Câştigător
| babaliba a răspuns:

Star.com
Stuffs.com
ATFF.com (ATF=all things for free)
Sunrise.com
Wishes.com

. com l-am pus asa ca sa se stie unde se termina numele

sper ca te-am ajutat Funda plss?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, pai ce zici:Carty Manson, Lonerry Hairpless, Quenny Plazes, Dominique Say, Michelle Crimar, Sherry Cly, Maryne Jhonson si Seli Dane. Poate vrei un nume din astea!