| anonim_4603 a întrebat:

Vreau sa cumpar un Cd de pe site-ul Bestmusic dar acolo scrie ca trebuie sa platesc cu cardul dar parintii mei nu au cardcrying stiti vreo metoda cum le*as putea cumpara, de pe alte site-uri? vreau sa cumpar niste Cd by Miley Cyrus...

5 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Este, cu siguranta o capcana. Hackerii abia asteapta. Incearca site-uri de unde il poti comanda si il poti primi acasa pe posta, sau prin curier. Ai posibilitatea de a alege. Si chiar daca aveti card, tu sau parintii tai, sa nu difuzezi NICIODATA numarul lui pe net. Dupa cum bine a scris amandakeat, in lumea internetului intalnesti multe capcane. Nu toate site-urile sunt ca "TPU". Exista si useri malefici si, de asemenea, si multa rea vointa. Atentie!

| Beatrice a răspuns:

Ar trebui sa cauti un chiosc de CD-uri prin orasele mari (vs, iasi, barlad etc) si sigur vei gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net totul se plateste cu un card. Resemneaza-te sau incearca sa gasesti la prieteni, site de pirataj (nu pot sa-ti dau adrese pentru ca eu sunt mare si am card, dar uneori imi spun ca e o capcana)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpara, cauta multe muzici pe net si daca e cd hana montana.ro

| sweetgirl_2980 a răspuns:

Sa stii ca ai putea cumpara cd miley cyrus de la carrefour