| xtembix a întrebat:

Vreau sa dau comanda pe miniprix.Acolo spune: Livrarea se face prin curier rapid, tariful fiind de 14 Ron. Livrarea se face numai pe teritoriul Romaniei, in maxim 10 zile lucratoare de la plasarea cu succes a comenzii, la adresa specificata de dumneavostra. Livrarea se face intre orele 9.00-17.00, daca in acest interval nu sunteti acasa, va rugam sa specificati o alta adresa (adresa de la locul de munca) pentru a nu se produce intarzieri la livrare sau chiar nelivrarea produselor comandate.

Pentru comenzi cu valoare mai mare de 100 RON transportul este GRATUIT.
Eu daca am o comanda mai mica de 100 RON platesc doar 14 ron livrarea sau si transportul?

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Daca ai comandat de o suma mai mica de 100 ron atunci platesti 14 ron pentru livrare, daca ai comandat de mai mult de 100 ron atunci numai platesti si cei 14 ron.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platesti si valoarea produsui+transport. Funda?

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Si matusa mea comanda de acolo si ea plateste si transportul

| Heartless562 a răspuns:

Livrare = transport
Eu am cumparat de pe acel website, produsele sunt bune (chiar daca preturile sunt ridiculos de mici) si da, platesti doar 14 lei.atat. daca ai comandat de peste 100 RON atunci nu platesti niciun transport (sau livrare, e acelasi lucru) in plus.
Si vezi ca vine dupa 2-3 zile, nu 10.

| username1234567890 a răspuns:

Platesti si transportul :d