| Mada1122 a întrebat:

am o intrebare legata de livrarea produselor de la bogas.
In ce interval de zile de la plasarea comenzii este livrat coletul?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca faci dimineata comanda e foarte posibil sa fie expediat tot in ziua aia. Daca faci mai spre dupa-amiaza va fi expediat a doua zi. Dupa ce il expediaza totul depinde numai de firma de curierat. Eu in ultimul timp tot ce am comandat a venit a doua zi dupa expediere (nu de la Bogas ci de la multe firme care colaborau cu diferite firme de curierat: Fan, Cargus, DPD, GLS etc). Si eu nu stau intr-un oras mare ca sa zici ca de asta vin asa repede comenzile, cred ca pur si simplu se misca mai repede de la un timp.