| comet a întrebat:

Vreau sa fac ceva pentru followersii mei de pe tumblr. Ceva gen sa lipesc de ziua mea sau intr-o anumita zi in tot orasul meu hartiute cu numele fiecarui blog care a dat reblog la poza pe care scrie ce am de gand sa fac happy Ceva idei? Dau funda

1 răspuns:
| Cosmina6622 a răspuns:

Da ai putea sa faci asta big grin suna dragut..ai putea sa pui toate aceste hartiute intr un fel anume cam ca o harta..stii tu..hartiutele sa fie indiciile si sa le numerotezi cu 1.2.3.etc si cand ajungi la ultimul sa ii duca pe cei care le urmaresc la o foaie mai mare pe care sa scrie THANK YOU SO MUCH FOR FOLLOWING ME. si ai putea sa pozezi asta si s o pui pe tumblr ca sa vada followersii tai happy