| axxasiatat a întrebat:

Vreau sa fac multe vizualizari pe youtube!
idk, ceva sfaturi?laughing

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pai, fa-ti subscriberi adica sub 4 sub, ii dai subscribe si iti da subscribe, da-i like si iti da like, dai un comment si iti da inapoi un comment si tot asa :)
daca vrei intra pe channel-ul meu de you tube si mai discutam :)
http://www.youtube.com/user/SamSonOfficial01?feature=mhee

| MissxD a răspuns:

Sau de exemplu sa postezi link`ul de youtube la status pe mess si sa zici: da-ti clik urgent! sau sa dai mass cu el sau sa il postezi pe un site, blog (facebook, hi5...) etc. Bafta! happy

| Aesir a răspuns:

Daca ai continut de calitate, si un titlu nu prea lung si la subiect cu siguranta o sa faci vizualizari. Si in afara de asta depinde si ce tags o sa aiba video-ul, asta insemnand categoriile cu care poate fi asociat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui multe etichete? ca sa fie mai usor de gasit ...nu stiu, zic si eu happy

| Armen a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/HaiNoroc89/videos acceseaza si daca iti place subscribe si lasa un mesaj ca sa ma abonez si eu