| MoarteadeCatifea a întrebat:

Cum as putea sa am mai multe vizualizari pe youtube? reclame? spuneti-mi voi niste sfaturi. FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Trimite-le videourile tuturor cunoscuțiilor și la rândul lor vor trimite și ei la alții și așa mai departe.Sau postează-l pe diferite site-uri de socializare sau de ce nu pe TPU?

2 răspunsuri:
| Cristal11 a răspuns:

Delogheaza-te si da pe video, apoi da inapoi apoi inainte si tot asa.
Daca vrei sa le faci tu.
Daca nu, pune-l pe alte site-uri!

| acnaib20 a răspuns:

Distribuie videoclipurile pe facebook happy, massuri pe messengerwinking. Sper ca te'am ajutat PA-PA