| LoOvE a întrebat:

Vreau sa fac o pagina de fb numai pentru fete(machiaj,poze frumoase, ma rog...).Ce nume as putea sa-i pun paginii?(sa atraga atentia fetelor si sa dea like-uri :X)

Răspuns Câştigător
| MariMarinica a răspuns:

Iti dau si eu niste nume destul de originale

F E T E L E = Doza de fericire
Fetele provoca statul
Fetele sexy
Fata=Cea mai respectata
Si despre ce sa postezi fiindca esti la inceput posteaza poze funny fasion scrie notite despre fete asa cand mai cresti fa si o poveste care sa fie provocatoare in caz ca unui fan i place si tu ceeri like el va incerca sa iti aduca like pentru continuare fa pub intelegete cu paginile mari si cand devi prietena cu ele cerele pub asa la pub poti face scimburi de like pub normala sau prin poze deci sper ca te-am ajutat si ti-am fost de folos
mai uite cateva nume
Fetele nu au secrete
Mereu Fete
Fetele inving

FETELE

Sper ca te-am ajutat si sa primesc funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beautiful Grils
BeautifulGrils
Cool Grils
New Beauty News
LoVe Beauty
si altele care iti vin in minte...
Te rog ca dupa ce te hotarasti ce nume ii pui sa scrii pe TPU, OK?

| LoOvE explică (pentru anonim_4396):

Ok...va dura, ca poate ma razgandesc si nu mai fac pagina.N-auzi ce zice aia de sus, ca daca nu am imaginatie nu pot sa fac pagina de fb.

| AddaSunnii a răspuns:

Secretele fetelor.thinking Ceva cu secrete laughing

| LoOvE explică (pentru AddaSunnii):

OLEE.Pai de ce cu secrete.Eu vreau sa postez poze despre frumusete, machiaj etc.De ce sa fie un secret.Altceva mai sti.Te rog... Vreau sa-ti dau funda, daca mi-ai gasi nume mai ...sti u.PER ca ai inteles.

| AddaSunnii a răspuns (pentru LoOvE):

Da, înțeleg cum vrei să zici. Mă refeream, ca și când să dezvălui secrete de frumusețe. apoi poți căuta pe net tot felul de tratamente pentru fete..ca măștile de păr, creme făcute în casă, secrete despre manichiuri (cum să-ți iasă mai bine - eu fac mereu manichiuri de tot felul, foarte faine, aș putea să-ți explic cum și tu să le zici lor)...
Poate ceva nume ca: Paradise, Garden of Beauty, Girls have souls..nu știu..nu prea am inspirație.straight face

| BoboooBubuuu a răspuns (pentru LoOvE):

Pai asta e chestia. Nu toti/toate stiu multe lucruri despre frumusete! A spus bine chestia cu secretelewinking Nu stiu daca ai putea tine o pagina daca nu ai putina logica si imaginatiewinking Dar oricum bafta

| InfinityLove2000 a răspuns:

The Girl Worldsmug
↕Girl World↕
↔Interzis pentru Boy↔

| MychaMch a răspuns:

Just for girls, Only girls, Only us girls, All girls need.
Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin