| Absolvent a întrebat:

Vreau să fac o plimbare cu nişte amici dar nu ştiu unde, ne-am gândit să mergem undeva prin zona Covasna sau prin împrejurimi SAU Braşov sau prin împrejurimi... Să fie o plimbare de o zi...să vedem câte ceva, nu să mă plimb aiurea.
Ce-i care aţi fost daţi câteva sfaturi
Mulţumesc!

1 răspuns:
| kitty00 a răspuns:

Va puteti duce la Brasov, vizitati Piata Sfatului, dupa mergeti la Busteni, dupa mergeti la telecabina si acolo sunt jeepuri cu plimbari de 2 ore jumatate, 35 lei aprox. vizitati Babele si muntii Bucegi, Biserica neagra daca vreti, Pelesul, etc.