| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar un apartament 2 cam nu stiu in ce zona ar fi buna. pentru a lua un apartament in Bucuresti daca aveti sa imi dati cateva sfaturi astept un raspuns va multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde unde ti l permiți. Cu cat îți permiți să dau mai mult cu atât îl iei într-o zonă mai buna

| anonim3248 a răspuns:

Depinde de preț zonele bune și depinde și de bloc nou sau vechi.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Dacă e zonă bună poate fi diferență și de 25.000 de euro între 2 apartamente în același bloc care sunt la vânzare.