| IMISSYOUBABY a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentanta oriflame pot sa ma inscriu pe numele mamei mele, cine ma inscrie si pe mine am 13 ani, id rosca_mimi, funda!

Răspuns Câştigător
| Ezyo a răspuns:

Da,poti sa te inscrii pe numele mamei tale inclusiv datele ei. happy

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poti sa te inscri si singura aici: http://www.my-oriflame.ro

| Teresa a răspuns:

Trebuie sa ai minim 16 ani ca sa poti fi reprezentant oriflame
asa ca va treui sa mai astepti 3 ani ca sa devii reprezentant

| AlexAlbu a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=462502
Intră în echipa Oriflame. Te întâmpinăm cu un program special creat şi te ajutăm să te menţii Ai cele mai bune discounturi la comenzile din catalog :
• 23%- pentru comanda intre 50-249 lei
• 30%- pentru comanda intre 250-499 lei
• 40%- pentru comanda peste 500 lei

| mov a răspuns:

Pot sa te inscriu eu.cu datele mamei tale bineinteles.