| Mesteru a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi? Ca se intoarce inapoi la mine daca il arunc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pune-l pe foc! Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

hee hee nu-l aruncihappy il pui frumos in cosul de gunoihappy

| mary a răspuns:

Il pui intr-o punga de gunoi si il arunci laughing

| Mera a răspuns:

I'l dai persoanei pe care o urasti si o rogi sa ti'l arunce.
Cu ceva noroc se va putea si ranilaughing
Baftalaughing

| danielache a răspuns:

Haha... ce intrebare pai daca vrei sa dispara leaga o sfoara in jurul lui si in c ealalta parete a sfori leaga ceva greu si aruncal cu cata forta ai tu ...sau poti sa il arunci in somes la gunoi tongue

| Jorj a răspuns:

Esti cel mai tareeee laughing))) cea mai tare intrebare.