| Mary Marry a întrebat:

Buna ziua!

As vrea sa ma ajuti. :)
Deci, am Sims 3 si vreau sa downloadez de pe site-ul original al sims-ului 3.
Vreau lucruri de acelea de la exchange, acelea sunt pe gratis.
Dar imi trebuie cont.si nu am. Dar vreau sa imi fac si nu merge.
Mai intai sa va arat link-ul http://www.thesims3.com/exchange
Deci cand intru pentru imi face cont imi da asta
https://www.thesims3.com/register.html
Ei in primul rand ce imi cere la Serial code?
Vreau sa ma ajutati deuarece am inceput sa joc si sims 3 si vreau lucruri in plus mai ales ca astea sunt gratis. :)
Multumesc!
Si daca sunt si raspunsuri care o sa ma ajute si o sa ma faca sa inteleg fara sa imi scrantesc mintea atunci dau si FUNDA! :)

3 răspunsuri:
| Mary Marry explică:

Pai eu il am.
Pe cel original... L-am luat din Diverta. L-am luaat chiar in prima saptamana cand a aparut si de aia eu am dat pe el 160 lei.

| ILied a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers. Iti trebuie jocul original din magazin. Vreo 111 lei noi.

| sims3titi a răspuns:

Daca nu ai cumparat jocul, normal ca nu merge.Iti trebuie un cod original.