| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont pe facebook si as vrea sa stiu niste lucruri elementare, sa nu intru in incurcaturi cu alti utilizatori sau sa pun poze fara sa vreau... Sper ca intelegeti.

Răspuns Câştigător
| Osan_Denisa_1997 a răspuns:

Nu poti pune poze fara sa vrei.+ poti sa vezi alte poze la prieteni, daca iti uiti parola sau ti-o schimba cineva, daca ai mesenger dai am uitat parola si iti da sa scrii un cod, ti-l trimite printr-un mesaj pe yahoo. funda?